Žádost o unban nebo unmute

Můj účet 25. úno 2021

Žádost o unban

Lze podat výhradně pomocí ticketu v AetherPanelu, kde vybereš kategorii Žádost o přezkoumání trestu. Žádosti zaslané mimo AetherPanel budou ignorovány.

Žádost o unmute

O přezkoumání uděleného umlčení prosím nejprve soukromě požádej člena admin týmu, který umlčení udělil a to např. soukromou zprávou na discordu. Jestliže se ti jej nedaří kontaktovat soukromě, postupuj stejně jako v případě žádosti o unban.

Byl ti zablokován přístup do AetherPanelu?

V takovém případě musíš nejdříve vyřešit svou blokaci přístupu do AetherPanelu. Můžeš tak učinit zasláním e-mailu na adresu Vedení projektu.

Jelikož ale přístupy do AetherPanelu blokujeme pouze v případě spamu nebo nevhodného chování v ticketech či pokusy o narušení systému, bude vyhověno pouze delším žádostem, které jsou na nějaké úrovni a jsou smysluplné. Žádosti typu "já jsem nic neudělal" nebo "nevím co jsem udělal" budou ignorovány.

Když dojde na nejhorší

Jestliže ti žádost o unban či unmute zamítneme, nepokoušej se nás prosím obratem opětovně kontaktovat. Můžeš to znovu zkusit např. za pár měsíců.

Pokud nás ale budeš neustále obtěžovat a spamovat všude kde to jde, může dojít k blokaci tvé IP adresy na našem hlavím firewallu, což by mělo za následek nevratou doživotní blokaci přístupu ke všem službám AetherCore (i web apod.).

Jestliže budeš dokonce hledat soukromé profily Vedení projektu a obtěžovat nás soukromě, může to skončit podáním trestního oznámení. Ber prosím na vědomí, že anonymní nejsi. Trpělivost máme velkou, nicméně když nás budeš opravdu výrazně obtěžovat, nemáme problém k tomu přistoupit.

Štítky

FreedomRat

Administrátor, Vedení projektu

Výborně! Nyní jste odběrateli.
Výborně! Dokončete platbu pro plný přístup.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Úspěch! Váš účet je nyní plně aktivován, nyní máte přístup ke všemu obsahu!